Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sexten

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sixten Granberg
Pałkarz Malverien
Sixten Granberg


Skąd : Göteborg, Szwecja
Rok nauki : VIII

Sexten Empty
PisanieTemat: Sexten   Sexten EmptyPon Mar 10 2014, 22:51




Jestem Sixten. Dla wtejemniczonych Sexten. Albo po prostu: Ten-sex. Fajne imię, co nie? Też tak myślę. Tylko Kryśka jest nudna i nazywa mnie inaczej, bez sensu. 
Ponieważ jestem absolutnie zajebisty, poszukuję ludzi spełniających podobne standardy. Jeśli myślisz o sobie w ciepły sposób, to miejsce dla ciebie. Dla panów w ofercie posiadam dozgonne kumpelstwo po grób, towar wysokiej klasy, nie jakieś chińskie podróbki. W pakiecie skakanie w ogień, odcinanie rąk i rysowanie penisów na czole, a także kompania przy najśmielszych występkach przeciwko szkolnemu regulaminowi. Narażanie życia (uwaga, stopień adrenaliny bardzo wysoki, tylko dla odważnych), ratowanie szlachetnych czterech liter, mogę dorzucić siostrę w pakiecie w postaci wykładziny, gdyby ktoś nadal nie czuł się zainteresowany.
Dla pań oferta jest znacznie bogatsza, chociaż tak naprawdę skrycie liczę, że każda puści wodze fantazji , a przynajmniej co druga załaknie płomiennego romansu. Serca łamię  chętnie (wchodzenie w dorosłość bez zszarganego organu pompującego krew jest nudne), łechczę słowem, bawię gestem, miły ze mnie chłopiec. Zachwycam zwinnością, poza tym moja aparycja jest absolutnie bez skazy (tak, wiem, po szkole przechadzają się sami młodzi bogowie z Asgardu, taka żelazna zasada forek). Chyba nie muszę żadnej z was dłużej przekonywać?
Ponadto łaknę hejterów, bez nich życie jest prozaicznie nudne. I członka (ROBI SIĘ GORĄCO) ciała pedagogicznego w liczbie jeden bądź dwóch, których będę ulubieńcem. Bo sprawa ma się tak, że poza owymi wybrańcami nikt z grona belfrów sympatią mnie nie darzy i z uśmiechem na twarzy wlepia kolejne szlabany.  

TO MOŻESZ BYĆ TY!
NIE ZWLEKAJ, WPISZ SIĘ! NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA! PRZEWIDZIANE CIEKAWE NAGRODY!


Panie proszą panów

x krucha Frida
x głupia Krysia
x wzdychająca Sigrid
x Klara ze złamanym sercem
x chłopięca Janka
x Ella co mnie podrywa
x śliczna Daphne



Panowie piją

x Asbjorn rysuje mi kutasy na czole
x z Arenem dzielimy się pannami
x Dmitra jeszcze się boję
x profesor Bergman jest moim człowiekiem
x Northug czai się za rogiem, żeby wlepić szlaban
x Noam to równy gość.


Ostatnio zmieniony przez Sixten Granberg dnia Pią Kwi 25 2014, 22:31, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Sixten Granberg
Pałkarz Malverien
Sixten Granberg


Skąd : Göteborg, Szwecja
Rok nauki : VIII

Sexten Empty
PisanieTemat: Re: Sexten   Sexten EmptyPią Kwi 18 2014, 19:15

szukam dziewczyny, tylko poważne propozycje!
wymagania:
- nie może być starsza
- nie może być za młoda
- ma być tak samo głupia jak sexten albo nawet głupsza
- ma być tak samo ładna jak sexten ale nie ładniejsza
- ma być tak samo fajna jak sexten ale nie fajniejsza
Powrót do góry Go down
Lauri Väisänen

Lauri Väisänen


Skąd : Lahti, Finlandia
Rok nauki : VIII

Sexten Empty
PisanieTemat: Re: Sexten   Sexten EmptySob Cze 07 2014, 12:56

Niestety Lauri fajniejszy :< Nie no hehe jakbyś miał być moją dziewczynką, trochę by to smutny los był. Cierniem ukoronowania i trochę brudna erotyka.

Ale patronus szop <3 Jakbym miała Flore, toby idealnie tu pasował Very Happy Ale go nie ma, więc hmhmhmhmhm...Może Hera? Tylko muszę ją skończyć, ale no charakter jest. Ogółem, to babka Sveina, uwielbia chłopców Cool Szczególnie ładnych. Powraca z emerytury do instytutu. A w sumie, żeby tylko z emerytury! Cwaniara jeździła po świecie i pomagała chłopcom. Wiesz wszędzie. Taka z niej dobra kobieta! Ogółem przewiduję najlepsze oceny z wróżbiarstwa, zaproszenia na herbatki, obiadki, no i wiadomo.
Powrót do góry Go down
 
Sexten
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Szukam-
Skocz do: