Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Na srebrnej tacy

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Ina Jespersen
Strażniczki Walhallii
Ina Jespersen


Skąd : Kopenhaga, Dania
Rok nauki : VII

Na srebrnej tacy Empty
PisanieTemat: Na srebrnej tacy   Na srebrnej tacy EmptyNie Maj 11 2014, 16:13



Nie ma miłości, jest matematyka.
Ta jest moja:


  • czysta krew + dużo kasy = tak, nie, może
  • czysta krew + mało kasy = może, nie
  • brudna krew = co tu jeszcze robisz?

    Plusa masz za Sabat, minusa za opozycję.
    Moja matematyka jest bardzo prosta



Daphne - przyjaciółkę najlepszą od ploteczek i chłopców odurzania mieć przecież trzeba

Tuho - lubię cię chłopcze, rozmawiać z tobą też i w jungensabacie działać, ale nie oczekuj zbyt wiele

Runi - kiedy patrzę na ciebie, to jakbym w lustro spoglądała: dlatego pewnie często tak wrze między nami

Isaac - przed nami ludzie rozchodzą się niczym morze czerwone, gdy ramię w ramię idziemy korytarzem

Kristian - już nas widzieli na ślubnym kobiercu, a my swoje zdanie mamy jednak

Jeneve - prawie cię lubię, choć czasem zadzierasz nos zbyt wysoko i próbujesz wetknąć go tam, gdzie nie jego miejsce. Ale znamy się od zawsze właściwie, na pewne rzeczy można przymknąć oko

Isolde - to dobrze, że robisz to, co powinnaś, dlatego cię lubię, dwa razy powtarzać nie muszę. Z waszej trójki tylko ciebie toleruję, to wyróżnienie całkiem spore

Humphrey - ojcze chrzestny, to ty ramieniem mnie otaczałeś, gdy potrzebowałam tego najbardziej, pochylając się nad martwym ciałem ojca

Beulah - matko chrzestna, jesteś mi wzorem, wiem przecież kogo szacunkiem darzyć powinna,



Soren - nie oddychaj tym samym powietrzem, robactwo, naucz się manier

Endret - żal mi trochę jak patrzę na ciebie, nie wiem czy bardziej mnie wielbisz czy nienawidzisz



Ostatnio zmieniony przez Ina Jespersen dnia Wto Maj 13 2014, 18:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jeneve Rowle-Sørensen
Strażniczki Walhallii
Jeneve Rowle-Sørensen


Skąd : Kolding, Dania
Rok nauki : VII

Na srebrnej tacy Empty
PisanieTemat: Re: Na srebrnej tacy   Na srebrnej tacy EmptyPon Maj 12 2014, 22:18

Dorzucam Ci Jenkę, chcesz? Proponuję pogranicze pozytywu, bo wiadomo, jest i czysta krew i jungensabat itd. Poza tym mogą się znać od berbeciego wieku, Dania jest przecież wylęgarnią czystokrwistych, rodziny wszystkie lgną do siebie i wiadomo, jak wychodzi. No i super, będziemy robakami i błotem mugole obrzucać i w ogóle nosy marszczyć z pogardą. Aleale, może będą okazjonalnie zazdrosne o to, co ma i z kim czas spędza druga (jak patrzę to kręgi znajomości się im pokrywają, jest o co wydrapywać sobie oczy). No i obie chcą rządzić w strażniczkach Walhallii.
Powrót do góry Go down
Daphne Ullmann
Strażniczki Walhallii
Daphne Ullmann


Skąd : Lillestrøm, Norwegia
Rok nauki : VII

Na srebrnej tacy Empty
PisanieTemat: Re: Na srebrnej tacy   Na srebrnej tacy EmptyPon Maj 12 2014, 23:30

Izolda, pamiętaj o Izoldzie.
Powrót do góry Go down
Olivia Schwartz

Olivia Schwartz


Skąd : Helsinki, Finlandia
Zawód : właścicielka galerii sztuki Focus

Na srebrnej tacy Empty
PisanieTemat: Re: Na srebrnej tacy   Na srebrnej tacy EmptyWto Maj 13 2014, 18:01

Chcę Cię znać
Powrót do góry Go down
Ina Jespersen
Strażniczki Walhallii
Ina Jespersen


Skąd : Kopenhaga, Dania
Rok nauki : VII

Na srebrnej tacy Empty
PisanieTemat: Re: Na srebrnej tacy   Na srebrnej tacy EmptyWto Maj 13 2014, 18:17

Jenka, bardzo chcę! Jak najbardziej mi wszystko pasuje! Jeneve też jest walkirią?

Daphne, już pamiętam Na srebrnej tacy 3260982620

Olivia, chętnie! A skąd?
Powrót do góry Go down
Olivia Schwartz

Olivia Schwartz


Skąd : Helsinki, Finlandia
Zawód : właścicielka galerii sztuki Focus

Na srebrnej tacy Empty
PisanieTemat: Re: Na srebrnej tacy   Na srebrnej tacy EmptySro Maj 14 2014, 07:51

Możemy po prostu razem wychodzić, i dobrze wyglądać, a szczególnie, że Christina uwielbia malować, a Olivia ma własną galerię itp. mogą się znać z miejsc kulturalnych, i tam jakoś się do siebie zbliżyć
Powrót do góry Go down
Kasta Päts

Kasta Päts


Skąd : Arlöv w Malmö, Szwecja
Rok nauki : VII

Na srebrnej tacy Empty
PisanieTemat: Re: Na srebrnej tacy   Na srebrnej tacy EmptyNie Cze 01 2014, 23:29

Pokaż mi jak działa Twoja matematyka kiedy ja nie wiem jaką mam krew i niespecjalnie udzielam się politycznie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na srebrnej tacy Empty
PisanieTemat: Re: Na srebrnej tacy   Na srebrnej tacy Empty

Powrót do góry Go down
 
Na srebrnej tacy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Szukam-
Skocz do: