Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 wieloznaczny wielokropek

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Erik Suurbier

Erik Suurbier


Skąd : Rudkøbing, Dania

wieloznaczny wielokropek Empty
PisanieTemat: wieloznaczny wielokropek   wieloznaczny wielokropek EmptyWto Cze 10 2014, 23:12



Mizantropiczny pierwiastek nie pozwala na kochanie wszystkich ludzi, ba!, nawet o sympatię ciężko, ale niektórzy bywają potrzebni.

IMIĘ I NAZWISKO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquet iaculis enim vel facilisis. Aenean lacus libero, porta eget lacinia nec, porttitor eget lacus. Nam pharetra aliquam imperdiet. Vivamus tristique interdum ante quis rutrum. Nullam nulla nibh, adipiscing ut tincidunt eu, tincidunt a ipsum. Nulla egestas risus ut nisi varius blandit. Aliquam neque sapien, vestibulum sit amet adipiscing et, lobortis eget arcu

Powrót do góry Go down
Lauri Väisänen

Lauri Väisänen


Skąd : Lahti, Finlandia
Rok nauki : VIII

wieloznaczny wielokropek Empty
PisanieTemat: Re: wieloznaczny wielokropek   wieloznaczny wielokropek EmptyWto Cze 10 2014, 23:44

Hera na pewno Ci wynagrodzić złotnikami każdą rozmówkę w jej towarzystwie Cool

A Lauri nie wiem. Młody jest. Choć niedługo kończy szkołę, hehehe. Chciałabym coś w sumie, ale nie chcę, żeby to było sztuczne. Erik na pewno jest hm...Ciekawy szczególnie przez swój nagły wzrost pieniężny jest jakąś zagadką w społeczności elitarnej. Pewnie mają go za jakiegoś nowobogackiego <3 Nie powiem interesują mnie te e k s p e r y m e n t y. Ale nie wiem czy Laurysa dałoby radę dopuścić do takowych rzeczy. Poza tym przyglądasz się Sabatowi, choć póki co jak Lauri, który niebawem winien wstąpić w jego szeregi. Ale jest jeszcze taki niedoświadczony, narwany i dzikus ogółem.
Lubisz dzikusów?
Powrót do góry Go down
Milo Mønster

Milo Mønster


Skąd : Roskilde, Dania

wieloznaczny wielokropek Empty
PisanieTemat: Re: wieloznaczny wielokropek   wieloznaczny wielokropek EmptyWto Cze 10 2014, 23:58

Milo pewnie zna Twoje tajemnice. Może powiesz jej o eksperymentach? Wydryluje Ci troche umysł. Na pewno bez kawałka będzie Ci lżej ; >
Powrót do góry Go down
Alexander Brohl

Alexander Brohl


Skąd : Bindalseidet, Norwegia
Zawód : włóczykij

wieloznaczny wielokropek Empty
PisanieTemat: Re: wieloznaczny wielokropek   wieloznaczny wielokropek EmptySro Cze 11 2014, 20:31

ej jaram się, alexander mi tak pasuje twarzowo do pana erika, ale tak przekonaniowo to jest dobry bjorn tak mi się wydaje. o i mam jeszcze lucje dziwke ;c ona jest jak sonja z zbroni i kary, a w każdym razie taka miała byc ;c coś chcesz?

a i brat lauriego - tuho pojebus dzikus, ja to nie wiem czy w sabacie się nie będą bali brać takiego zjebka ;c
Powrót do góry Go down
Erik Suurbier

Erik Suurbier


Skąd : Rudkøbing, Dania

wieloznaczny wielokropek Empty
PisanieTemat: Re: wieloznaczny wielokropek   wieloznaczny wielokropek EmptyNie Cze 22 2014, 15:16

Hera to wiadomo, skądś Erik musi brać pieniądze na jedzenie i inne takie głupoty.

Milo – jeśli jesteś zainteresowana, mogę przesłać peemką taki mały sekrecik Erika (poniekąd powiązany z eksperymentami). Z tego względu, że kobieta znałaby tę tajemnicę, a także umiałaby wyciągnąć z głowy inne ciemne sprawki, Suurbier zapewne by jej unikał. W oklumencji nie góruje, niestety, jednak jeden maleńki obszar umysłu obwarował tak, że niesamowicie trudno przedrzeć się przez tę twierdzę, aby wyciągnąć ukryte w niej informacje. Sprawny mentalista zapewne potrafiłby zmiażdżyć obronę, toteż Milo mogłaby zechcieć swych sił wypróbować. Co na pewno nie spodobałoby się Erikowi.
Jako że Lauri jest tak związany z wyżej wymienioną panią, mógłby również wiedzieć o owym małym sekreciku i wiedza ta być może sprawiłaby, że pomimo kpienia z Erika jako nuworysza, nie lekceważyłby go zupełnie i w przyszłości wywęszyłby okazję do wykorzystania różdżkarza...

Alexander – przekonania przekonaniami, ale ja widzę więcej możliwości powiązania właśnie w przypadku Alexandra, a nie Bjorna. Erik też wiódł żywot włóczykija, mogli się spotkać w jakiejś dzikiej części magicznego świata, jeden drugiego od śmierci wyratował, w zamian za to coś obiecał i teraz nadejdzie czas na wypełnienie tej obietnicy...
Z Bjornem i Tuho to nie wiem, co tam można stworzyć, ewentualnie się zobaczy, jeśli przyjdzie nam się spotkać na fabule. Nie mogę znaleźć karty Lucji. ;<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




wieloznaczny wielokropek Empty
PisanieTemat: Re: wieloznaczny wielokropek   wieloznaczny wielokropek EmptyNie Cze 22 2014, 15:35

Tak spojrzałam sobie w kartę, interesująca postać. Silny charakter tak jak u mnie, ale zupełnie inne spojrzenie na świat. Relacja mogłaby być ciekawa, są też jakieś punkty wspólne, min sabat czy dorastanie w szlacheckiej rodzinie. Helcia ma za sobą studia medyczne, wspominałeś o jakiś licznych bliznach. Mogli się kiedyś spotkać w jakimś szpitalu, gdy ta była tam na stażu? Przelotna znajomość, ale już się powierzchownie znają, będzie łatwiej. Pomyśl, pomyśl... Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wieloznaczny wielokropek Empty
PisanieTemat: Re: wieloznaczny wielokropek   wieloznaczny wielokropek Empty

Powrót do góry Go down
 
wieloznaczny wielokropek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Szukam-
Skocz do: